Ke každému hygienickému čističi CLEANEE respirátor ZDARMA

V rámci současné pandemické situace jsme se rozhodli, že také přispějeme k jejímu zlepšení. Ke každému produktu CLEANEE ECO nyní dostanete respirátor KN95/FFP2 v bílé barvě zcela ZDARMA. Respirátory jsou jednotlivě baleny v zataveném sáčku a jsou certifikovány v EU. Vzhledem k nařízení vlády o nošení respirátoru FFP2 místo látkových a běžných jednorázových roušek z důvodu rychlejšího šíření viru způsobujícího nemoc COVID19, tento dárek určitě oceníte i Vy.

Co byste měli vědět o produktech CLEANEE?

Všechny produkty CLEANEE byly úspěšně testovány jako účinné proti obaleným virům, mezi které patří i koronavir.

CLEANEE ECO hygienický sprej NA RUCE

Jako doplněk používání respirátorů doporučujeme CLEANEE ECO hygienický sprej NA RUCE, který je účinný proti obaleným virům a díky svému přírodnímu složení nevysušuje ruce. Je to skvělá alternativa k běžným alkoholovým dezinfekcím, které se doporučuje používat maximálně 10x denně, a i přesto jsou ruce vysušené. Navíc v mnoha případech i nepříjemně zapáchají. CLEANEE hygienický sprej na ruce zanechává ruce jemné, příjemné na dotyk a příjemně svěže voní díky obsaženým přírodním olejům a výtažkům z rostlin.

CLEANEE ECO hygienický čistič KUCHYNĚNa hygienickou ochranu ploch a čistotu v kuchyni využijete prověřený CLEANEE ECO hygienický čistič KUCHYNĚ. Je vhodný na všechny povrchy jako kuchyňská linka, spotřebiče, na dřevěné i plastové povrchy. Odstraní i připečené nečistoty a mastnotu z varné desky.

 

Na koupelnovou sanitu, baterie, koupelnový nábytek a spotřebiče je ideální CLEANEE ECO hygienický čistič KOUPELNY. Pomocí rozprašovače nanesete na všechny povrchy, kde během chvilky na sebe naváže nečistoty včetně škodlivých mikroorganismů, které po chvíli jednoduše setřete nebo opláchnete čistou vodou. Kromě čisticích schopností také účinně odstraňuje zápach, což se hodí především při mytí WC.

 

CLEANEE ECO hygienický čistič na hračkyChcete chránit své děti, které si strkají ruce, hračky a jiné věci do pusy? Vyzkoušejte CLEANEE ECO hygienický čistič na HRAČKY. Je vhodný na všechny povrchy okolo dětíhrací plochy, stoly, přebalovací podložky, dětské jídelní židličky, k hygienickému mytí nočníků a dětských přídavných WC prkének a hrací pěnové podložky, hrazdičky a další povrchy okolo dětí včetně dětských hraček. Přípravek je šetrný k pokožce i ošetřeným povrchům, na kterých zachovává neviditelnou vrstvu, která dlouhodobě chrání před ulpíváním nežádoucích mikroorganismů.

CLEANEE ECO Pet Odstraňovač skvrn a zápachu okolo domácích mazlíčkůNezapomínáme ani na hygienickou čistotu okolo domácích mazlíčků, přičemž je kladen důraz především na jejich bezpečí. Hygienický čistič ECO Pet Odstraňovač skvrn a zápachu je bezpečný k lidské i zvířecí pokožce. Je možné ho využívat i k čištění ovoce, protože je zdravotně nezávadný. Když zvíře vyčištěný povrch olízne, nic se mu nestane.

 

Na okna jsme vyvinuli speciální přípravek CLEANEE ECO hygienický čistič OKNA, který má nejen čisticí a hygienické vlastnosti, ale také nezanechává šmouhy. Pokud je okno běžně zašpiněné, stačí nastříkat na sklo i okenní rám a poté vyleštit. Ideální je tento přípravek nejen na okna, ale i k leštění zrcadel nebo jiných skleněných ploch, jako jsou varné desky, ochranná skla za kuchyní, skleněné stoly nebo jiný prosklený nábytek.

 

Vyzkoušejte přípravky z řady CLEANEE ECO a kromě toho, že s jejich účinky budete spokojeni, přispíváte také k ochraně přírody, protože jsou všechny šetrné a plně rozložitelné v přírodě.

CLEANEE. We change the way you clean...

 

 

Ke každému hygienickému čističi CLEANEE respirátor ZDARMA
Vytvořeno22.02.2021