ISOKOR NANO POLISHER COATING 250 ml - nanotechnologie na sklo a pevné povrchy

ISOKOR NANO POLISHER COATING 250 ml - nanotechnologie na sklo a pevné povrchy
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:pátek 8.7

Vysoce ochranný nanotechnologický přípravek pro ochranu pevných povrchů jako je sklo, kov, sanitu a lakované povrchy. Ideální k použití pro karoserie aut i do domácnosti. Vysokou účinnost ochrany nanočásticemi přípravek dosahuje díky očištění ošetřovaného povrchu přírodními čisticími prostředky ISOKOR Green Cleaner Original . ISOKOR Green Cleaner Original  kromě spolehlivého vyčištění, odstraní i tenkou vrstvu zoxidovaného povrchu a ideálně ho připraví na navázání nanočástic ISOKOR Nano Polisher Coating. Tím při nízkých nákladech dosáhneme mimořádně kvalitního ošetření povrchu.

Vlastnosti:

ISOKOR Nano Polisher odpuzuje vodu, brání pevnému navázání nečistot na povrch z okolního prostředí. Usnadňuje údržbu a čištění ošetřeného materiálu. Je chemicky a tepelně odolný (do 240 °C). Vytváří na povrchu krásný diamantový lesk a mimořádně prodlužuje životnost materiálu. Spotřeba přípravku při prvním ošetření povrchu je cca 1 litr na 100m2. Při následné údržbě se spotřeba sníží na 1 litr na 300m2. Přípravek je možné vyrobit na požádání i v antibakteriální verzi s dlouhodobým účinkem.


ISOKOR Nano Polisher na stabilním podkladu vydrží několik měsíců až let. Poškodit ho může jen mechanické zatížení. V reálných podmínkách běžného života je vhodné přípravek používat častěji. Na automobilech 2x do roka. Nahradí veškeré tekuté stěrače. Stejně na sprchových koutech, v kuchyních a všude tam, kde jsou ošetřené plochy vystaveny větší mechanické a chemické zátěži. Každým opakovaným použitím IsoKor Polisher zdokonaluje ochrannou vrstvu a ošetřený materiál si zachová během celé životnosti čistý vzhled působící "jako nový".


Kombinace ISOKOR Green Cleaner s ISOKOR Nano Polisher Coating je ideálním řešením čistoty a zdraví v nemocnicích, kuchyních, wellness, školách, hotelech a všude tam, kde hrozí infekce z velkého pohybu osob a potravin.

Spotřeba: 100 ml / 10 - 20 m2.

Balení: 250 ml