Doprava zdarma pro objednávky nad 300 Kč

26.04.2021Všechny novinky

Proč je doprava zdarma už od 300 Kč?

Abychom Vám co nejvíce zpříjemnili nákup, rozhodli jsme se, že dopravné za objednávku nad 300 Kč už platit nebudete. Chceme, aby se naše myšlenka lepšího světa čištění dostala i k Vám! A to, díky přírodním produktům CLEANEE ECO, které nemají negativní vliv na přírodu a na zdraví. Naopak mají na zdraví jen dobrý vliv, protože zachovají domácnost přirozeně hygienicky čistou. Produkty jsou bezpečné i ve styku s potravinami, takže nemusíte mít obavu o své děti nebo čtyřnohé mazlíčky jako je tomu u běžné úklidové chemie.

Přírodní čističe CLEANEE ECO jsou vyrobené s láskou k přírodě v České republice. Najdete zde přírodní čističe do domácnosti, kanceláře, školy. Dále hygienické spreje na ruce, které jsou čistě přírodní, ale jsou účinné k bezoplachové hygieně rukou. CLEANEE ECO hygienický sprej na ruce je šetrný, pokožku nevysušuje, naopak ji zanechá příjemnou na dotyk.

CLEANEE ECO - produkty vyrobené s láskou k přírodě v České republice

Kromě přírodních čističů a kosmetiky nabízíme i dezinfekce CLEANEE desin bez nepříjemného zápachu. Jsou vysoce kvalitní, vyrobené kosmetickou firmou a také jsou 100% české.

Díky výzkumu nanotechnologií inspirovaných přírodou ve spolupráci s naší slovenskou partnerskou společností můžeme nabídnout vynikající nanotechnologické impregnace ISOKOR. Naleznete zde přípravky k impregnaci skla a jiných lesklých povrchů, z nichž bude voda snadno stékat a nezanechá po sobě nežádoucí stopy, nečistota se povrchům úplně vyhne. Dále jistě každý ocení impregnace oděvů a jiného textilu, třeba i na ochranu kožených nebo textilních sedaček a jiného nábytku. V neposlední řadě je nanoimpregnace určena k ochraně venkovních fasád, dlažeb i zahradního nábytku. Vybere si opravdu každý. 

ISOKOR - Měníme svět čistění.  

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies